top of page

FOLDER
PRZEDSZKOLE

FOLDER
EDUKOLANDIA

Rekrutacja
507 639 279
zapraszamy do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszystkie pytania

DEKLARACJA
DLA NOWYCH DZIECI

Witajcie w Naszej bajce w żłobku i  przedszkolu SportArcie !

 

Wierzymy w to, że podobnie jak nasi absolwenci przeżyjecie z nami wspaniałą przygodę. Przejdziecie droga od maluszka do zerówkowicza, po drodze spędzając mnóstwo przygód i zdobywając mnóstwo umiejętności. Będziecie mieli okazję i możliwości sprawdzić i rozwinąć wszelkie zainteresowania i talenty. "Droga do szkoły" będzie fantastycznym serialem edukacyjnym - sportowo-artystycznym oczywiście z dodatkiem wielu innych dziedzin zainteresowania i potrzeb dziecięcych.

Serdecznie zapraszamy!

Rodziców którzy chcą zapisać dziecko do Przedszkola SportArt bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza internetowego oraz pobranie pliku PDF uzupełnienie go w domu i złożenie w biurze Al. Niepodległości 32.

Rekrutacja toczy się w naszym przedszkolu cały rok, jednak teraz w okresie rekrutacji na rok szkolny 2024/25 decydująca o przyjęciu jest data złożenia deklaracji w formie papierowej w naszej głównej siedzibie Przedszkola.

 

W razie pytań można skontaktować się w tej sprawie pod numerem telefonu 507 639 279

Plakat SportARt A3.png
2_edited.png
Chcesz zapisać dziecko do SportArtu? Wypełnij formularz:
Jaka lokalizacja?
Czy informacje zawarte na stronie o Przedszkolu są dla Państwa wystarczające?Czy informacje zawarte na stronie o Przedszkolu są dla Państwa wystarczające?

Dziękujemy za przesłanie!

 

bottom of page