Edukolandia  - wielopłaszczyznowa edukacja poprzez poznawania i doświadczanie

Edukolandia to unikatowy projekt edukacyjny zapewniający stabilny,regularny rozwój dziecka na wszystkich płaszczyznach. Sferę sportową realizuje Sportlandia, a artystyczną Artlandia. Edukolandia wzbogacona jest jednak  o wiele innych mniejszych projektów zapewniając pełnię rozwoju dla dziecka. Edukolandia dzieli się na warstwę zajęciowa i specjalistyczną, w których zawarte są zajęcia edukacyjne realizowane przez przedszkole przy wsparciu fundacji oraz szereg otrzymanej pomocy dla edukacji.

Model funkcjonowania projektu oparty jest o atrakcyjne zajęcia wzbogacające podstawę programową realizowane przez przedszkole oraz wsparcie specjalistyczne (organizacyjne, materiałowe, logistyczne etc.) tychże  zajęć oraz wiele dodatkowej pomocy edukacyjnej w trakcie całego roku przekazanej przez Fundację MultiIntegra podopiecznym.

Udział w zajęciach edukacyjnych w ramach przedszkola SportArt jest bezpłatne i całkowicie dobrowolne.

Wsparcie specjalistyczne projektu Edukolandia natomiast  zapewnione jest  dzięki uzyskanym dobrowolnym wpłatom na rzecz fundacji oraz środków pozyskanych od sponsorów prywatnych i instytucjonalnych. W ramach tej pomocy znajdują się między innymi wszelkie materiały edukacyjne w prowadzonych zajęciach, opieka i szkolenia specjalistów, zwierzęta i rośliny jako edukatorzy,  autorskie programy zajęć, sprzęt sportowy, materiały  artystyczne,  sesje zdjęciowe, bilety wstępów na wydarzenia i wiele innych elementów niezbędnych do realizacji w pełni tego projektu.

Zachęcamy do udziału w projekcie Edukolandia i wspieraniu go poprzez Fundację MultiIntegra.

FOLDER EDUKOLANDIA