Witajcie w Naszej bajce w przedszkolu SportArcie !

Wierzymy w to, że podobnie jak nasi absolwenci przeżyjecie z nami wspaniałą przygodę. Przejdziecie droga od maluszka do zerówkowicza, po drodze spędzając mnóstwo przygód i zdobywając mnóstwo umiejętności. Będziecie mieli okazję i możliwości sprawdzić i rozwinąć wszelkie zainteresowania i talenty. "Droga do szkoły" będzie fantastycznym serialem edukacyjnym - sportowo-artystycznym oczywiście z dodatkiem wielu innych dziedzin zainteresowania i potrzeb dziecięcych.

Powyżej do pobrania pliki dla wszystkich rozpoczynających u nas swoją przygodę w SportArcie !

NUMERY KONT

POTWIERDZENIE WOLI

Informacja dla rodziców

Karta zgłoszenia

Szanowni Rodzice !

Od 2017 roku jesteśmy uczestnikiem rekrutacji w systemie miejskich publicznych placówek oświatowych. W związku z tym, aby zrekrutować się do naszej placówki należy wziąć udział w systemie Miejskiego Centrum Oświaty (NABO) zgodnie z tymi samymi wytycznymi co do innych publicznych placówek.

Oferta przedszkolna zgłoszona w systemie jest przedstawiona na niniejszej stronie internetowej. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny.