Rekrutacja

Drodzy Rodzice,
 zakończyliśmy już rekrutację w naszym przedszkolu. Obecnie trwa etap pisemnego, osobistego podpisywania woli uczęszczania, co jest równoznaczne 

 z umową i stanowi dla Państwa finalizację procesu. Dzieci trafią do wskazanych oddziałów naszej placówki. Przed rozpoczęciem roku szkolnego w sierpniu będziemy organizowali zebrania z  rodzicami dzieci rozpoczynającymi w naszym przedszkolu edukację przedszkolną.
Na zebraniach dowiecie się Państwo na temat organizacji pracy i edukacji

w przedszkolu, żywienia oraz realizowanych projektów edukacyjnych.

W załącznikach znajdziecie Państwo następujące druki:

 

  • „Potwierdzenie woli uczęszczania” – można w szczególnych przypadkach odesłać mailem,

  • Informację dla rodziców– skrócony opis funkcjonowania przedszkola,

  • Kartę zgłoszenia – oddajemy w pierwszym dniu nauczycielowi na placówce.W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny na numery telefonów:

+48 507639279 – Pani Dyrektor,

+48 533327715 – Biuro

Mail do kontaktu dla rodziców: dyrekcja@przedszkolesportart.pl . 

Daty, godziny i miejsce zebrań podamy w najbliższym czasie.

Potwierdzenie woli uczęszczania

Informacja dla rodziców

Karta zgłoszenia

Witajcie w Naszej bajce w przedszkolu SportArcie !

 

Wierzymy w to, że podobnie jak nasi absolwenci przeżyjecie z nami wspaniałą przygodę. Przejdziecie droga od maluszka do zerówkowicza, po drodze spędzając mnóstwo przygód i zdobywając mnóstwo umiejętności. Będziecie mieli okazję i możliwości sprawdzić i rozwinąć wszelkie zainteresowania i talenty. "Droga do szkoły" będzie fantastycznym serialem edukacyjnym - sportowo-artystycznym oczywiście z dodatkiem wielu innych dziedzin zainteresowania i potrzeb dziecięcych.

Powyżej do pobrania pliki dla wszystkich rozpoczynających u nas swoją przygodę w SportArcie !

507639279

Szanowni Rodzice !

Od 2017 roku jesteśmy uczestnikiem rekrutacji w systemie miejskich publicznych placówek oświatowych. W związku z tym, aby zrekrutować się do naszej placówki należy wziąć udział w systemie Miejskiego Centrum Oświaty (NABO) zgodnie z tymi samymi wytycznymi co do innych publicznych placówek. 

Oferta przedszkolna zgłoszona w systemie jest przedstawiona na niniejszej stronie internetowej. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny.