Rekrutacja

Witajcie w Naszej bajce w żłobku i  przedszkolu SportArcie !

 

Wierzymy w to, że podobnie jak nasi absolwenci przeżyjecie z nami wspaniałą przygodę. Przejdziecie droga od maluszka do zerówkowicza, po drodze spędzając mnóstwo przygód i zdobywając mnóstwo umiejętności. Będziecie mieli okazję i możliwości sprawdzić i rozwinąć wszelkie zainteresowania i talenty. "Droga do szkoły" będzie fantastycznym serialem edukacyjnym - sportowo-artystycznym oczywiście z dodatkiem wielu innych dziedzin zainteresowania i potrzeb dziecięcych.

Powyżej do pobrania pliki dla wszystkich rozpoczynających u nas swoją przygodę w SportArcie !

Plakat SportARt A3.png

FOLDER
PRZEDSZKOLE

FOLDER
EDUKOLANDIA

2_edited.png
Chcesz zapisać dziecko do SportArtu? Wypełnij formularz:
Jaka lokalizacja?
Czy informacje zawarte na stronie o Przedszkolu są dla Państwa wystarczające?Czy informacje zawarte na stronie o Przedszkolu są dla Państwa wystarczające?

Dziękujemy za przesłanie!

Drodzy Rodzice,  

już niedługo rozpocznie się rekrutacja do naszego przedszkola. Informujemy, że jej pierwszym etapem dla uczęszczających do nas dzieci będzie złożenie deklaracji o kontynuacji na nowy rok szkolny 2022/23.  

W tym roku, nasze placówki nie wezmą udziału w pierwszym etapie rekrutacji miejskiej. Dzieci, które będą chciały rekrutować do naszych placówek będziemy przyjmować na swoich wewnętrznych zasadach, z czego wszystkie dzieci uczęszczające do SportArt mają zapewnione miejsce po złożeniu deklaracji, a pierwszeństwo w rekrutacji mają rodzeństwa dzieci już chodzących oraz dzieci z naszych Żłobków. 

Nowe dzieci do naszych placówek będziemy przyjmować dopiero po tym etapie, również w oparciu o deklaracje.  

Mimo obecnej sytuacji i wielu zmian jakie zachodzą w naszym kraju, zapewniamy Państwa, że w naszym funkcjonowaniu postaramy się w kolejnym roku utrzymać stan organizacyjny, finansowy i edukacyjny tak, aby mieli Państwo poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji w tym obszarze (czyli nadal będzie obowiązywał system 5 bezpłatnych godzin, system złotówkowy za godziny dodatkowe, projekt Edukolandia etc.). Jesteśmy świadomi, że w tak trudnym okresie jak obecny poczucie zapewnienia dzieciom odpowiedniej edukacji, brak zmian, stabilizacja finansowa jest dla Państwa rodzinnego szczęścia niezbędna.  

Przypominamy jednak, o konieczności pilnego (do 27.01.2022) zadeklarowania się na następny rok szkolny za pomocą złożenia deklaracji o kontynuacji oraz deklaracji dla rodzeństwa dzieci, tak abyśmy mogli do niego się odpowiednio przygotować.  

Nowi rodzice chcący zapisać dzieci również muszą złożyć deklarację pobraną w przedszkolu (oddziale, do którego chcą chodzić) lub na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolesportart.info i złożyć ją w wybranym oddziale przedszkola. Jeśli kogoś interesuje więcej niż jedna lokalizacja deklarację powinien złożyć w biurze przedszkola na recepcji mieszczącym się przy Al. Niepodległości 32. Dla bardzo zapracowanych będzie możliwość rejestracji internetowej – wówczas skontaktujemy się z zainteresowanymi po zarejestrowaniu się.  Jednak będzie to możliwe dopiero po zakończeniu naszej wewnętrznej rekrutacji z rodzeństw i Żłobków od 1.02.2022 r. 

W najbliższym czasie zostaną też na podstawie deklaracji przygotowane dla Państwa umowy zapewniające miejsce w przedszkolu i stabilny model jego funkcjonowania. 

 

W nadchodzącym Roku Szkolnym w odpowiedzi na Państwa zainteresowanie i prośby w ramach naszej oferty pedagogicznej pojawią się w naszych placówkach przygotowywane przez dwa lata oddziały oparte na zasadach Pedagogiki Montessori. Wszelkie szczegóły na ten temat w osobnym, obszernym komunikacie. 

 

Rekrutacja dla nowych dzieci rozpocznie się dopiero po zakończeniu naszej rekrutacji wewnętrznej od 1.02.2022 i potrwa do wyczerpania miejsc.  

 

Dyrekcja i Organ Prowadzący SportArt 

 

Informacja dla rodziców

NUMERY KONT

Deklaracja dla nowych dzieci

Deklaracja o kontynuacji

Karta zgłoszenia

Regulamin Projektu Edukolandia

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

507639279