Drodzy Rodzice,

Rozpoczęła się rekrutacja miejska, której jesteśmy uczestnikami. Na stronie Miejskiego Centrum Oświaty w systemie NABO widnieje nasza oferta wraz z ilością miejsc na poszczególnych placówkach. Wnioski pobieramy właśnie ze strony MCO i składamy w naszym biurze na Al. Niepodległości 32 w godzinach 8:00 – 16:00 każdego dnia.

W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny na numery telefonów:

+48 507639279 – Pani Dyrektor,

+48 32 7497 333 - sekretariat

Mail do kontaktu dla rodziców: dyrekcja@przedszkolesportart.pl

Informacja dla rodziców

Karta zgłoszenia

Witajcie w Naszej bajce w przedszkolu SportArcie !

Wierzymy w to, że podobnie jak nasi absolwenci przeżyjecie z nami wspaniałą przygodę. Przejdziecie droga od maluszka do zerówkowicza, po drodze spędzając mnóstwo przygód i zdobywając mnóstwo umiejętności. Będziecie mieli okazję i możliwości sprawdzić i rozwinąć wszelkie zainteresowania i talenty. "Droga do szkoły" będzie fantastycznym serialem edukacyjnym - sportowo-artystycznym oczywiście z dodatkiem wielu innych dziedzin zainteresowania i potrzeb dziecięcych.

Powyżej do pobrania pliki dla wszystkich rozpoczynających u nas swoją przygodę w SportArcie !

Szanowni Rodzice !

Od 2017 roku jesteśmy uczestnikiem rekrutacji w systemie miejskich publicznych placówek oświatowych. W związku z tym, aby zrekrutować się do naszej placówki należy wziąć udział w systemie Miejskiego Centrum Oświaty (NABO) zgodnie z tymi samymi wytycznymi co do innych publicznych placówek.

Oferta przedszkolna zgłoszona w systemie jest przedstawiona na niniejszej stronie internetowej. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny.