Drodzy Rodzice,

Kończy się rekrutacja miejska, której jesteśmy uczestnikami.

W bieżącym roku Rodzice wolę uczęszczania mogą potwierdzać od 15.03.2021 do 22.03.2021 do 15:00!:

1. elektronicznie w systemie NABO

2. w postaci podpisanego oświadczenia przesłanego na adres mailowy placówki (oświadczenie zaszyfrowane)

3. w postaci podpisanego oświadczenia złożonego w biurze przy al. Niepodległości 32.

W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny na numery telefonów:

+48 507 639 279 – Pani Dyrektor

+48 880 86 83 82 - Wicedyrektor

Mail do kontaktu dla rodziców: wicedyrektor@przedszkolesportart.pl

WYNIKI REKRUTACJI:

P1 Arctowskiego 1D

P2 Batorego 65

P3 Arctowskiego 3

P4 Zięba 17

P5 Moniuszki 2

P6 Budowlanych 156

P7 Niepodległości 32

POTWIERDZENIE WOLI

Informacja dla rodziców

Karta zgłoszenia

Witajcie w Naszej bajce w przedszkolu SportArcie !

Wierzymy w to, że podobnie jak nasi absolwenci przeżyjecie z nami wspaniałą przygodę. Przejdziecie droga od maluszka do zerówkowicza, po drodze spędzając mnóstwo przygód i zdobywając mnóstwo umiejętności. Będziecie mieli okazję i możliwości sprawdzić i rozwinąć wszelkie zainteresowania i talenty. "Droga do szkoły" będzie fantastycznym serialem edukacyjnym - sportowo-artystycznym oczywiście z dodatkiem wielu innych dziedzin zainteresowania i potrzeb dziecięcych.

Powyżej do pobrania pliki dla wszystkich rozpoczynających u nas swoją przygodę w SportArcie !

Szanowni Rodzice !

Od 2017 roku jesteśmy uczestnikiem rekrutacji w systemie miejskich publicznych placówek oświatowych. W związku z tym, aby zrekrutować się do naszej placówki należy wziąć udział w systemie Miejskiego Centrum Oświaty (NABO) zgodnie z tymi samymi wytycznymi co do innych publicznych placówek.

Oferta przedszkolna zgłoszona w systemie jest przedstawiona na niniejszej stronie internetowej. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny.