Zajęcia dla najmłodszych 

 "Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił- tego czego pragnie."  - Paulo Coelho
Artlandia

To projekt, który obejmuje zajęcia plastyczne, dzięki którym dzieci rozwijają swoje zdolności manualne, wyrażają ekspresje. Dzieci budzą w sobie małego artystę.

Sportlandia -

Młode Wilki

Projekt ma na celu umożliwić każdemu dziecku w pełni profesjonalych treningów piłki nożnej.

Zajęcia sceniczno-taneczne
i rytmika
Dzieci na zajęciach zbliżają się w sposób naturalny do muzyki, która dotyczy śpiewu, ruchu, gry mna instrumentach, Muzyka przemawia do wyobraźni i uczuć daje możliwość emocji.​
 
Angielski​
Projekt ma zachęcić do nauki języka obcego poprzez zabawę, naukę piosenek oraz różnorodnych form aktywizowania dzieci.

Kulinaria- ale pyszne !
Projekt ten pozwala dziecku na poznanie zasad zdrowego odżywiania poprzez smak, węch i dotyk oraz daje ogrom radości ze wspólnego przygotowania posiłków.

Dogoterapia
Zajęci z psem budują poczucie własnej wartości, pewności siebie. Uczą samodzielności i odpowiedzialności oraz tolerancji i szacunku do ludzi i zwierząt.

Poczytaj Mi !-
Biblioteka Miejska
Projekt ma na celu pobudzić wyobraźnie dziecka i kształtuje jego wiedzę o otaczającym go świecie. Sprzyja szybszemu rozwojowi mowy.

Karate
Dzieci na zajęciach poznają podstawy sztuki walki, ale również jest to świetna forma aktywności ruchowej, która wzmacnia mięśnie i ogólną sprawność fizyczną.

Labolatorium-
Mali odkrywcy
Projekt ten pokazuje naturalną chęć poznawania świata poprzez przedstawienie ciekawych eksperymentów.

Gimnastyka
korekcyjno- ruchowa
To projekt, który obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe i zabawy ruchowe. Poprawia koordynację i równowagę oraz wypracowuje prawidłową postawę ciała.

Teatrzyk
Projekt ten przenosi dzieci do innego, niezwykłego świata oderwanego od rzeczywistości. Kształtuje wyobraźnię, pomaga zwalczyć nieśmiałość oraz doskonali umiejętność skupienia uwagi.

Zajęcia ekologiczno zdrowotne- Maluch Eko
Zajęcia te zachęcają dzieci do zdrowego stylu życia. Warunkują dobre samopoczucie, zwiększają odporność organizmu. Dzięki nim dzieci przyswajają prawidłowe nawyki higieniczno- zdrowotne.