.

Szanowni dyrektorzy i nauczyciele placówek przedszkolnych,

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe Sport Art w Tychach oraz Teatr Belfegor, serdecznie zaprasza przedszkolaki z całego Śląska do udziału w MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE "PRZEDSZKOLAKI MAJĄ TALENT".

Konkurs ten oparty na formule znanego programu Mam Talent ma na celu:

•    odkrywanie ukrytych talentów u dzieci,
•    promowanie oraz rozwijanie pasji twórczych ,
•    rozwijanie umiejętności prezentowania swoich zdolności przed publicznością,
•    popularyzowanie działań artystycznych dzieci
•    wzmacnianie pewności siebie u dzieci.

Dzieci będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności w takich dziedzinach jak taniec, śpiew, gra na instrumencie, recytacja, inscenizacja teatralna i wiele innych.
Finał konkursu odbędzie się w Teatrze Belfegor w dniu 22.05.2024, gdzie najmłodsi artyści będą mieli okazję zaprezentować swoje talenty przed publicznością. Jako organizator zapewniamy niezapomnianą i wspaniałą atmosferę dla dzieci podczas całej uroczystości.

Zgłoszenie odbywa się poprzez przesłanie na adres mailowykonkursy.sportart@gmail.com karty zgłoszenia z regulaminu (załącznik do wiadomości) do 10.05.2024.
Uwaga liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody a dla uczestników/zespołów pamiątkowy dyplom.

Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci, które kochają sztukę i chcą się dzielić swoimi talentami, do wzięcia udziału w Naszym konkursie. Dajmy naszym pociechom szansę na rozwijanie swoich umiejętności i spełnianie marzeń!

Katarzyna Dróżdż
Olga Sologub