Nasze przedszkole bierze udział w wojewódzkiej akcji informacyjno-edukacyjnej ,,Wirusoochrona" organizowanej przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach.

• W ramach tej akcji w każdej grupie przedszkolnej podjęte zostały działania przeciwepidemiczne poprzez przeprowadzenie zajęć profilaktycznych dla dzieci, przypominających o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny oraz zwrócenie uwagi na znaczącą rolę higieny jako podstawowego środka zapobiegania przenoszenia się wirusów.

• ​W trakcie zajęć dzieci mogły pogłębić wiedzę z zakresu zapobiegania chorobom zakaźnym przenoszonym drogą kropelkową, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki koronawirusa i grypy.

• W poniższej galerii zdjęć zamieszczamy fotorelację z realizacji zajęć w grupach przedszkolnych