Witamy w SportArt!

IMG_5510.jpg
IMG_4030.jpg
IMG_7240.jpg

Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców Tychów realizujemy projekt Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Sportowego SportArt.

Placówki powstały na granicy osiedli A i B oraz Mąkołowca, osiedla M i C. Są położone w najbliższym sąsiedztwie boisk sportowych, placów zabaw, obszarów zielonych oraz Teatru i MDK. Zapewniona jest bardzo dobra komunikacja oraz miejsca parkingowe. Lokalizacja w pełni komponuje się ze statutowymi założeniami przedszkola  artystyczno-sportowego.

Wszystkich rodziców zapraszamy do rejestracji, która nie jest obligująca do zapisania dziecka, ale w przypadku wolnych miejsc  gwarantuje miejsce w naszej placówce. Celem naszego projektu jest umożliwienie dostępu do opieki przedszkolnej dzieciom mieszkańcom  naszego miasta przy minimalnych opłatach.

Wychodząc z założenia zbilansowania kosztów z  przychodami, rodem ze stowarzyszeń non-profit , mamy na celu obniżenie do minimum kosztów związanych z opieką przedszkolną dzieci mieszkańców przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych usług: bezpieczeństwa, edukacji i rozwoju.

IMG_6336.jpg

Bezpieczeństwo i doskonałe warunki do nauki, zabawy i wypoczynku:

Nasze sale dydaktyczne są przestronne i doskonale wyposażone.

Każdy Lokal spełnia poniższe standardy i wymogi sanitarne i zaprojektowany jest z myślą o najmłodszych.

W każdej łazience umywalki oraz toalety są dostosowane do potrzeb dzieci. Temperatura wody przy umywalkach dla dzieci regulowana jest centralnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy stałą temperaturę wody niezależnie od pozycji kurka w kranie, co eliminuje ryzyko oparzeń. Łazienka przygotowana jest ponad standard- mieści 4 dzieci na raz.

Osobną toaletę mają nauczyciele.Osobną toaletę mają także pracownicy kuchni.

Zdrowe i lekkie posiłki przygotowane we własnej kuchni

przez wykwalifikowaną kucharkę również z doświadczeniem w gotowaniu diet.

Wspomaga ją doświadczona Pani Intendent zamawiąjąc dostawy żywności u dostawców ZDROWEJ ŻYWNOŚCI EKO !

W Przedszkolu realizowany jest Program Zdrowej Żywności – w oparciu o “Nowe Jadłospisy dla Przedszkoli” zaakceptowane przez dietetykówdziecięcych i SANEPID.

IMG_2447.jpg

W naszym przedszkolu zastosowaliśmy wykładziny dywanowe i dywany wykonane w technologii zmniejszającej ryzyko wywołania alergii i gwarantującej maksymalny komfort i higienę. Jony srebra zastosowane przy produkcji, powodują że w wykładzinie nie gromadzą się bakterie a kurz nie przywiera do włókien i łatwo daję się usuwać przy codziennym odkurzaniu.

Obwody elektryczne na wysokości 2m, obudowy grzejników. Wentylacje nawiewno-wywiewne z nagrzewnicami.

Wszystkie materiały użyte do wykończenia wnętrz (jak np farby, kleje czy wykładziny) są atestowane (nietoksyczne,hypoalergiczne i bezpieczne). Posiadamy również certyfikaty na meble i inne elementy wyposażenia.

Naszą kuchnie wykonano w oparciu o projekt technologiczny zatwierdzony przez Sanepid.

Nasz Budynek objęty jest pełną ochroną przeciw pożarową i spełnia restrykcyjne wymogi ochrony zagrożenia ludzi ZL II i ZL III. Dysponujemy elementami systemu ochrony przeciw pożarowej .Każda strefa ogniowa  oddzielona jest od reszty budynku drzwiami ogniotrwałymi.

Cały obiekt jest chroniony całodobowo przez firmę ALAN oraz monitorowany.

IMG_7432.jpg